Podnikání

skritek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 29.10.2012
Ahoj,

jakou formu propagace byste zvolili u nově vzniklé překladatelské agentury?

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Pokud bys chtěl poradit, myslím, že by bylo fajn napsat víc o agentuře nebo alespoň dát odkaz na webovou prezentaci.
No když se takto ptáš bude lepší zadat poptávku a propagaci svěříš profesionálům.
Ušetříš si čas, nervy a pravděpodobně i vyhozené peníze za PPC a spol.…

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
wico píše:
Pokud bys chtěl poradit, myslím, že by bylo fajn napsat víc o agentuře nebo alespoň dát odkaz na webovou prezentaci.
No když se takto ptáš bude lepší zadat poptávku a propagaci svěříš profesionálům.
Ušetříš si čas, nervy a pravděpodobně i vyhozené peníze za PPC a spol.…


PPC jsou vyhozený peníze jen pokud se to dělá špatně..

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Miskin píše:
PPC?


Jasne, kdyz potrebuji preklad, jdu na nejake stranky s reklamou, a cekam az se tam objevi reklama nejake agentury, kterou jeste neznam.
no cooking

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
...No když se takto ptáš bude lepší zadat poptávku a propagaci svěříš profesionálům.

Miskin píše:

PPC jsou vyhozený peníze jen pokud se to dělá špatně..


A proto je vhodné obrátit se na profíka výkonnostní marketingu:)

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
tim píše:

Jasne, kdyz potrebuji preklad, jdu na nejake stranky s reklamou, a cekam az se tam objevi reklama nejake agentury, kterou jeste neznam.


Heh já myslel Sklik nebo Adwords ale jak ty píšeš bez partnerský sítě :) A navíc co mu jinýho chceš odpovědět na tak podrobnej dotaz? Navíc nepsal nic o tom k jekému cíli má propagace vést...

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Miskin píše:
Heh já myslel Sklik nebo Adwords ale jak ty píšeš bez partnerský sítě


O partnerske siti jsem nic nepsal, a ani nevim jak to ma souviset. Je to nepodstatny technicky detail.

Miskin píše:
Navíc nepsal nic o tom k jekému cíli má propagace vést...


Aby meli zakazky.
no cooking

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
tim píše:

O partnerske siti jsem nic nepsal, a ani nevim jak to ma souviset. Je to nepodstatny technicky detail.


Asi jsem nějak mimo :( Když já budu hledat někoho na překlad použiji třeba google nebo seznam kde napíši "překlad do svahilštiny extralevně" kde mi vyjedou výsledky vyhledávání a PPC reklamy. Nebo se pletu a funguje to jinak? Já že s tím pracuji již pár let, dokonce mě i za to někdo platí...

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Miskin píše:
Když já budu hledat někoho na překlad použiji třeba google nebo seznam kde napíši "překlad do svahilštiny extralevně" kde mi vyjedou výsledky vyhledávání a PPC reklamy. Nebo se pletu a funguje to jinak? Já že s tím pracuji již pár let, dokonce mě i za to někdo platí...


Kdyz tva uvaha zacina tim, ze hledas produkt/sluzbu, a konci tim, ze pomahas utracet penize tomu, kdo nabizi ten produkt/sluzbu... Nakonec se dovime, ze je to tvuj produkt/sluzba a ze obchodujes sam se sebou a jeste si pri tom sam delas prostrednika.
no cooking

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
tim píše:

Kdyz tva uvaha zacina tim, ze hledas produkt/sluzbu, a konci tim, ze pomahas utracet penize tomu, kdo nabizi ten produkt/sluzbu... Nakonec se dovime, ze je to tvuj produkt/sluzba a ze obchodujes sam se sebou a jeste si pri tom sam delas prostrednika.


Tak poslední OT, docela mi dáváš, vůbec tě nechápu :)

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Jinak skritanek by mohl ukazat svuj web. Ani v signature nic nema.
no cooking

skritek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 29.10.2012
Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Virál, SEO, Emailing, články how-to, statistiky, data, dotazníky, vše co by se dalo dobře sdílet. A pořád dokola :D :D Stačí číst blogy a magazíny a budeš mít nápadů plnou hlavu :)

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
http://www.enaret.cz/procmy.html

Not Found

The requested URL /procmy.html was not found on this server.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se