Podnikání

Bottle3D
WD Trader: 0.5/5

Příspěvky: 66
Registrace: 23.11.2013
Zdravím,

1. Vlastním multi-herní tým a chci se zeptat, je možné nějak vydělat pomoci herního multigamingového webu? Ranky pro zatím mají 0/10 a 0/10 z důvodů, že nebyla aktualizace ranku, návštěvnost je ovšem 150-200 lidi/den. Chci se zeptat, zda se stím dá nějak vydělat?

2. Jak vydělat pomocí herního magazínu?
Herní magazín zatím ještě nevlastním, ale přemšlel jsem, že bych ho založil a chci se zeptat, jestli je možné vydělat s herním magazínem, když dotáhnu návštěvnost tak též jak u horního webu 150-200 lidi?

Děkují

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Možnosti je víc.
- PPC - Dříve celkem o ničem, ale teď jsou ty prokliky celkem zajímavé, můžou za to nové (lepší) modely jak z hráčů tahat peníze
- Affiliate - affiliates.espoluprace.cz - War Thunder - 66 CZK/konverze, World of Tanks 43 CZK/konverze atd. Ten affil je rozhodně zajímavější než býval před pár lety
- nové modely Twitch.tv? - nevím jak to přesně funguje ale občas koukám na videa z hearthstone co jsou na YouTube a vypadá to, že si spousta profi hráčů takto dokáže celkem slušně vydělat.

Bottle3D
WD Trader: 0.5/5

Příspěvky: 66
Registrace: 23.11.2013
PPC? Jak to funguje? Co budu mít za úkol? Já totiž myslel, že je to na podobný styl jako affiliate, akurát stím rozdílem, že je to reklamni systém 1000 prokliků třeba za 4 CZK nebo tak něco, jak na tom můžu vydělat já?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Ty chceš každý den dělat něco jiného... uvidíme co to bude zitra :)

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Rozjet magazín a ještě na něm rozumně vydělávat je na dlouhý běh. Určitě to jde, chce to jen makat a přinášet kvalitní obsah.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Udělat dneska jakýkoliv projekt jde, jen je otázkou, kolik času tomu chceš věnovat a také kolik peněz.
Vytvářet nový a originální obsah, který přiláká návštěvníky buď chce spousty času nebo velké investice.
Poradím ti však jedno, pokud to myslíš vážně, hned na začátku investuj do pořádných základů (kvalitní administrace). Práce se ti usnadní a zefektivní.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se