Podnikání

Jan Krejčí
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 19.07.2019
Dobrý den,

jak vidíte v názvu, rád bych zde představil možnost, jak si zajistit pasivní příjem. V první řadě chci říct, že se jedná o oficiální společnost, registrovanou v obchodním rejstříku, její majitel se neschovavá a je ho opravdu dost vidět. Ať už každý týden online na živých vysíláních, nebo osobně, na častých schůzkách pro investory. To jen abych se vyhnul prvotnímu návalu neopodstatněných nařknutí.

Ale pojďme k věci. Jedná se o možnost, podílet se na výstavbě 24/7 PrádlomatKiosků, které nepotřebuji obsluhu a v Česku ani na Slovenskou, zatím takovýhle kiosek nebyl ani jeden. Před měsícem, proběhla výstavba prvního a to v Rychnově nad Kněžnou. Další, který je už skoro zainvestovaný také, bude v Pardubicích.

Peníze, které kiosky vydělají se následně rozdělují mezi investory (Dle smlouvy) a tím pádem se z nich stává zdroj peněz o který není třeba nějak extra pečovat. Samozřejmě, možnosti jsou, ale jde to i bez nich.

Rád bych s Vámi sdílel své video, kde tento kiosek popisuji a pokud zrovna Vás zaujme funkčnost, cílová skupina, nebo nápad samotný, dejte mi vědět na Facebooku, ať se domluvíme jak dál.
Díky za pozornost.

Mějte se.

https://youtu.be/pc7Znoa-PL8

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
V Americe se to uživí, ale tady?

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
Kohy píše:
V Americe se to uživí, ale tady?

Já bych to nezavrhoval. Každý den chodím kolem samoobslužné prádelny a vídám tam lidi. Naopak si myslím, že otestovat to v Rychnově, tedy malém městě, je docela dobrý nápad.
Trošku jinou cestou...

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
No, osobně bych to zavedl tam, kde mají lidi malé byty.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se