SEO

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Zajímalo by mě, kolik externích zpětných odkazů je na stránce ještě v mezích, do stránky o kolika externích zpětných odkazů se ještě vyplatí investovat pronájem zpětného odkazu? Samozřejmě v případě, že se jedná o stránku s vysokým SR a PR.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Záleží..
Píšou, že do 10

já to mám takto
na adultu do 10
na financích max. 5
na některé nedám nic

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
raR2 píše:
Zajímalo by mě, kolik externích zpětných odkazů je na stránce ještě v mezích, do stránky o kolika externích zpětných odkazů se ještě vyplatí investovat pronájem zpětného odkazu? Samozřejmě v případě, že se jedná o stránku s vysokým SR a PR.


Otázka je položena špatně. Je to jednak podle druhu webu, ale hlavně o jeho konkrétní struktuře a nedá se obecně odpovědět. Navíc PR a SR nic moc neznamenají, takže bych se na ně neohlížel.

Dám příklad: Pokud budeš mít kvalitní magazín, tak odkaz z home page z těla stránky bude mnohem hodnotnější i pokud bude mít 30 externích odkazů, než z pr webu, kde budou 2 externí odkazy. Taky značně záleží na umístění či formě odkazu. Není to jen o stránce. Třeba patička jsou vyhozené peníze atd.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Počet interních nebo externích odkazů z homepage má vliv na pořadí webu v SERPU (pokud to přeženeš, tak jednoduše web ztrácí pozici) . určitě bych nedával odkazy příliš blízko sebe na jedno místo. taky závisí na poměru textu a odkazů a na tom, jestli je odkaz "obalený" textem nebo jestli se jedná o "mrak" odkazů. Já dávám tak max. 5-8 odkazu externich.
Pro seznam je například hodnotnější odkaz, který vede z podstránky je součastí textu - takže spíš PR článek.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Index by měl mít asi 120 odkazů maximálně, pak to dělá problém robotovi. Kolika odkazy to pak vypustíš do světa, to už je věc druhá.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Nedá se obecně říct, jsou weby kde to dává smysl i ve velkém množství. Jinak myslím, že do 10 je to únosné.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se