Tvorba webu

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Zdravim,
nemáte někdo nějaký dobrý zdroj na free šablony?
Na internetu je spousta webových stránek co tohle nabízí, ale vždy je v tom nějaký háček.
Hledám seznam šablon které nepodléhají žádným autorským právům.
Čili chci tu šablonu upravovat podle sebe. Žádné zpětné odkazy, žádné poplatky za ni.


Btw: neexistuje sof. kterým se dají šablony poskládat. Neco u čeho člověk nemusí moc kódovat :)

Předem děkuj za odpovědi.

Forlisek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 15.08.2017
V dnešnej dobe už kúpiš pekné nakódované templatky od 2 $, napríklad na Themeforest, to sa ti neoplatí ani vyklikávať.

radep
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 87
Registrace: 08.05.2017
Já dělám všechny weby na WP, jak píše Forlisek, za rozumno koupíš hotový šablony nebo si necháš upravit, tak to dělám já a jsu spokojený.
Dělám jen to, čemu rozumím, ostatní nechám profíkům -:)
Web nemáš špatný, ale pokulháváš textově. NEBOLI, chtělo by to trochu změnit.
Krkolomné obraty, sem tam gramatika...
Můj názor.
Ra
Pr články, zpětné odkazy, magazíny - mám, píši a tvořím.

ltynk
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 12.09.2013
Vzpomínám si leda na W3 Layouts, ale tam by se správně měla licence zaplatit, takže to nebude trefa.

A taky si myslím, že je lepší koupit za levno nějakou hotovou, dát to někomu udělat, nebo použít ty služby, kde si to člověk nakliká celý. Hledáním free šablon a nebo programů jak je vytvořit bez kódování ztratíš spíš mraky času.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Forlisek píše:
V dnešnej dobe už kúpiš pekné nakódované templatky od 2 $, napríklad na Themeforest, to sa ti neoplatí ani vyklikávať.

Jestli za 2$ dostanu šablonu s kterou si budu moct dělat všechno podle sebe (editace celé šablony, nezanechání zpětného odkazu, další prodej) tak to zní jako skvělá cena :)


radep píše:
Já dělám všechny weby na WP, jak píše Forlisek, za rozumno koupíš hotový šablony nebo si necháš upravit, tak to dělám já a jsu spokojený.
Dělám jen to, čemu rozumím, ostatní nechám profíkům -:)
Web nemáš špatný, ale pokulháváš textově. NEBOLI, chtělo by to trochu změnit.
Krkolomné obraty, sem tam gramatika...
Můj názor.

Web co mám v popisku jsem si celá kodoval sám a taky to tak vypadá :D Nehledě na to, že mě to stálo dost času. S tím textem zápasím už nějaký měsíc a furt nejsem schopný to dát dopucu.

ltynk píše:
Vzpomínám si leda na W3 Layouts, ale tam by se správně měla licence zaplatit, takže to nebude trefa.

A taky si myslím, že je lepší koupit za levno nějakou hotovou, dát to někomu udělat, nebo použít ty služby, kde si to člověk nakliká celý. Hledáním free šablon a nebo programů jak je vytvořit bez kódování ztratíš spíš mraky času.

Naklikat, asi myslíte jen na WP?

ltynk
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 12.09.2013
Buď WP nebo služby typu Webnode, WIX apod. Není zmíněno o jaké stránky se má jednat, takže těžko nějak konkrétně radit. Už podle reakce je zřejmé, že buď to bude stát velké množství času, nebo bude potřeba do toho nějaké peníze investovat a poohlédnout se po hotovém řešení (šablona/služba).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se