Finance a účetnictví

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Potřebuju v práci občas podpořit firemní FBpage + udělat Adsense kampaň.
Peníze na to dostanu, ale potřebuju to "zpapírovat"
Jenomže
a) nesmíme se stát plátcem DPH ani identifikovatelnou osobou ani nic takového (máme to jako politická strana ze zákona, a i kdyby ne, tak by mne holky na účtárně zahlušily)
b) nemám k účtu platební kartu, takže to vlastně ani nemůžu zaplatit
c) možná bych to vzal na sebe, ale fakt se mi to nechce pak přiznávat a prohánět účetnictvím (daním paušálem a hraju to na "vlezu se víceméně do odpočtů")

jak byste tohle řešili? díky

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
Domluv se s freelancerem nebo přímo s agenturou, co se specializují na PPC kampaně. Kompletně Ti zajistí celou kampaň, vystaví ti svou fakturu a nemusíš řešit plátcovství DPH. Prostě tuhle celou činnost outsourcuješ. Je to jediný regulérní způsob.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Jiří Mareš píše:
Domluv se s freelancerem nebo přímo s agenturou, co se specializují na PPC kampaně. Kompletně Ti zajistí celou kampaň, vystaví ti svou fakturu a nemusíš řešit plátcovství DPH. Prostě tuhle celou činnost outsourcuješ. Je to jediný regulérní způsob.
no právě proto to budu dělat já, protože rekamní agenturu máme, ale a) jsou naprosto neschopní a zadruhé s nima všechno stojí tak 3x tolik (a tím že už jednu ag máme tak mi jiné služby neprojdou)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se