Volná diskuze

Quezy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 07.01.2020
Ahoj, hledám zajímavé lidi, kteří se zajímají převážně o byznys a nechtějí si psát pouze na fórech, ale také by rádi hodili nějaké to slovo i před mikrofon.
Věřím, že kdyby nás bylo více tak by to mohlo být super. Mohli bychom dělat nějaké eventy, vytvářet nějaké témata, radit si nebo komunita vám a tak dále. Mohli bychom se přesunout na platformu Discord, což je platforma která je poměrně dost populární a free .

Adresa serveru: discord.gg/ZQwQ2ms
Discord: https://discordapp.com/download

Uvidíme se uvnitř.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Mně přijde, že teď je česká ecommerce trochu přeeventovaná. Děje se toho mnoho i v regionech, máme i commerceples.cz ... Tím neříkám, že by další akce nebyly vítány. Rozhodně se teď během několika ukáže, které jsou ty kvalitní a hojně navštívené a o které takový zájem není. Rozhodně mají i velký smysl neveřejné mastermind skupiny. Trochu skeptický jsem k různým byznys snídaním, kde se od kadeřnice přes finanční poradce a prodejce diamantů sejdou účetní a truhlář. Spíš vidím cestu v profesních organizacích, kde si členové vzájemně pomáhají.

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Napad fajn, ale proc si kvuli tomu musim stahovat dalsi aplikaci?

Quezy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 07.01.2020
Michal Kubíček píše:
Napad fajn, ale proc si kvuli tomu musim stahovat dalsi aplikaci?


Bohužel na webu nevytvoříte něco podobného jako je Discord.
(Edit: Ačkoliv Discord můžete používat i na webu aniž byste něco stahovali)
Na československém trhu je nespočetně mnoho fór, které jsou zaměřený na podnikání, a také ještě nějaké ty skupiny na Facebooku, ale to je tak vše. Bohužel Facebook je pro mnoho věcí nepřehledný a fóra jsou čím dál méně populární.

Pokud si dá člověk záležet tak na Discordu udělá vše co může udělat na webu přes jakoukoliv webovou šablonu a ještě k tomu bude mít celý provoz zdarma a velkou společnost za sebou, která se neustále rozvijí a přináší nové možnosti.

Taky je to více "přátelský" v chatu se můžete bavit o čemkoliv bez vytváření topiců (pokud budete psát ve správné místnosti - jsou přehledné) a třeba se tam díky chatování dá pár lidi dohromady pro stejný zájem vytvářet něco .... . nehledě na to, že se tam lidi můžou bavit přes mikrofon což může být pro někoho výhodou.

Dále tam lidi můžou zadarmo streamovat svojí PC plochu apod.

Myslím, že je to opravdu zajímavý tip k tomu se dál rozšířit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se