Volná diskuze

EGOBooT
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 12.05.2017
Zajímá mě, jestli Webdeal bude někdy konkurovat Webtrhu. Aktivita je zde oproti Webtrhu dost mizerná.

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Dokud se nebude masivně inzerovat do marketingu tak se obávám že žádnou. Webdeal je jednoznačně na vyšší technologické včetně mnohem lepšího ekosystému než WT, ale stejně tu téměř nikdo není. Dneska už popularita for se neměří technologickou vyspělostí, ale schopností přitáhnout lidi. A ty fora co to nestihli před FB mají strašně malou šanci uspět. Jediná jejich šance se dostat přes kritickou masu uživatelů je pomocí placených kanálů.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Rozjet nový buuz je opruz, trh je nasycen.

Digimarketer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 30.05.2017
Také si myslím, že bez větší investice do propagace to nepujde.

Další možností je začít tvořit nějaký obsah co by lidi zaujal... Seriály o tvorbě webů, marketingu, začátku podnikání atd...

Nic takového tady není.
Pomůžu Vám se správou PPC kampaní v Sklik, Adwords či zbožových srovnávačích.
Kontakovat mě můžete zde nebo na https://digimarketer.cz/

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Před týdnem se tu prodal projekt za 19 000 Kč. Každý den přibývají noví freelanceři. Každý den uživatelé kontaktují podporu. Možná ten cvrkot není vidět na první pohled, ale to neznamená, že tu neprobíhá. Naopak je o naši filosofii garantovaných obchodů velký zájem a už pomalu spějeme i k obchodování mezi freelancery.

Za mě je tu velmi vysoká úroveň diskuse a WebDeal mě moc baví. S Otou ladíme všechny chybky, co tu byly, aby vůbec bylo co propagovat. Jinak narveme peníze do reklamy a zákazníky jen naštvem.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Chce to virál nebo keš...

radep
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 87
Registrace: 08.05.2017
Částečný souhlasím s DigiM.
Souhlasím s VB. Kvantita není zárukou kvality.
"Jinde" se spousta lidí ptá na různé otázky z marketingu, ohodnocení webu, jak na web...
Nemusí jít o kompletní návod, jak se stát nejlepším, ale o podporu, nápovědu a ulehčení. Co je lepší než osobní doporučení ověřeného a funkčního?

Třeba mirekN má doporučené pluginy, občas k němu mrknu, další radu o copy...
Vše je o penězích a nic se nedělá zadarmo. Neblokuji reklama, nevadí affil na webu... pokud mě osloví obsah.
Když si mám co přečíst, poučit se... vracím se. Nejsu programátor, anglicky neumím/tápu -:). tak se dívám jinde.

Co je strýček G vím, ale na specializovaném portálu by mělo být víc odborných/podpůrných témat.
Analýzu textu zde používám, je zajímavá. Co třeba přidat kontrolu originality/plagiátorství, "drobně" placenou korekturu textu?
Jinde mě připadá směšná nabídka psaní 5x Kč za NS, pokud je to takový kšeft, vytvořit rubriku volných textů, "vše za 5x" -:) Každá služba nebo produkt si časem svoje příznivce najde.

Možná jsem v profilu nenastavil, ale nechodí mě info o nových poptávkách, nabídkách, reakce. Když jsem se zde registroval, souhlasil jsem s podmínkami, zasílán news by tedy nevadilo.
Aktuální informace jsou potřeba vždy,

I já zde prodal projekty za solidní peníze, proto věřím.
Trh není nasycen, tvoří se, hledá a selektuje.
Ra
Pr články, zpětné odkazy, magazíny - mám, píši a tvořím.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Každopádně WebDeal bude vždy takový, jaký ho budete chtít. Je to výsledek vaší zpětné vazby. Každým obchodem se posouváme dál, protože zjistíme, že něco nezafungovalo nebo novou funkci využíváte jinak, než jsme čekali. Zpětná vazba není jen o tom, co řeknete, ale i jak co uděláte. I když se něco během prodeje zaseklo, většinou skončil s tím, že prodávající byl spokojený a pokud bude někdy zase prodávat, vrátí se. Už tohle je obrovská síla, s kterou WebDeal může do budoucna počítat. Pokud se někdo z jejich okolí bude o něco podobného zajímat, doporučí mu WebDeal.

Nemusí se tu překotně diskutovat o ničem, aby to tu žilo. A už jen tohle vlákno je důkazem toho, že to tu žije. Na mrtvém fóru by se nikdo nikdy neptal na to, jakou má mrtvé fórum budoucnost. Prostě by tam nikdo nic nepřidal.

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Ty prodeje ti samozřejmě chválím, ale i tak by měl někdo filtrovat co se tu nabízí aby kvalitu zůstala. Například https://www.webdeal.cz/aukce/6218-prodam-seo-web je přesně to co by tu být nemělo. Nejenom že ten web nejede, ale stačí se podívat na hodnocení toho člověka na webtrhu kde tento web ostatně byl též nabízen.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

petruhl
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 05.12.2017
Web nejede mou chybou ale wedos má problém se servery a to já osobně neovlivním. Web na webtrhu nikdy nebyl nabízen. A pokud máte problém s hodnocením jednoho člověka na webtrhu tak je to váš problém a né můj.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
nevim, tohle jsem reportoval uz par let zpatky, i opakovane snad pred rokem bo kdy ...

Obrázek

A nefunguje do dnes ...

-- 17.07.2018 21:31 --

Mimochodem, pokud mam na prvni strance k 17.7. prispevky z 31.5. ... tak to opravdu nezije :D A nemusis nam tu nic nalhavat, tvuj primarni biz je uplne jinde, a tohle mas beztak jen jako bokovku do poctu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se