Volná diskuze

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Pred mesicem jsem se rozhodl, ze ani po byznysove strance mi Facebook uz nic nedava (na osobni profil jsem nejaky rok uz nelezl) a vsechno to smazal. Dlouho jsem vahal, ze tam jsou vsechny ty fotky, ale to se da exportovat. Zavesil jsem status, at ti, kterym budu chybet, poslou na sebe jiny kontakt, takze jsem ani neprisel o ty, kteri maji zajem o kontakt se mnou. Kdyz jsem si pak poscital pocet znaku statusu za deset let, dalo by to na dve knihy. Tak me to privedlo na myslenku, o kolik kreativity a bohatosti svet pripravi Facebook, kdyz lidi zavre za prihlasovaci formular bez moznosti smysluplnejsiho fulltectoveho vyhledavani a odkaze je na otrocke komentare, statusy, aniz by to smerovalo k vetsimu celku. Proste tam jen ten zivot propismenkuji.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Nekdo chodi na FB, nekdo na Twitter a nekdo ma svoje forum ... si proste jen prelezl z mista A na misto B :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já se takhle chystám smazat Tipsport.. nedaří se :D

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
gransy píše:
Nekdo chodi na FB, nekdo na Twitter a nekdo ma svoje forum ... si proste jen prelezl z mista A na misto B :)


Tady mám celkem 100 příspěvků, tak to asi nebude tak horký.

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
No velice přemýšlím udělat to samé, ale ještě jsem nenašel odvahu. Jak jsem vysledoval tak FB je prostě studna zla - lidi tam doslova zvracej do klavesnice, ale taky mě to čeká.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Škoda každé promeškané minuty. Navíc tímhle si člověk neoddychne od práce u počítače, nebo čumění do mobilu. To je lepší se zvednout a obejít dům.

mikrojoby.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 13.06.2019
Taky jsem rádi že nejsi na FB
https://mikrojoby.cz - vydělávejte s rozumem

radep
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 87
Registrace: 08.05.2017
Mě to bylo jasný od začátku, proto tam nejsem.
Osobně jsem nikdy na podobný sračkoidy nebyl.
Když vidím, jak malý děcka i starší pořád na něj a na něco čumí, zakázal bych ho.
Krade život.
Ale chápu, že třeba firemní web by tam měl být, prostě jen aby byl.
Ra
Pr články, zpětné odkazy, magazíny - mám, píši a tvořím.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Ani firemni prezentace na FB neni nutna, jestli neprodavate deckum, nebo maminkam na materske. Kdo prokrastinuje, vetsinou nenakoupi. Nez dokonci objednavku, uz na nej z FB neco vyskoci a odvede jeho pozornost.

Chess
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 06.10.2019
To bych nedal. FB mě živí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se