Volná diskuze

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Staňte se součástí WEDOS!

Staňte se součástí našeho úspěchu. Nebudete litovat. Chcete vědět proč? Čtěte dál.

http://datacentrum.wedos.com/a/225/predstavujeme-vernostni-akciovy-program.html
Napište nám svůj názor, případně pošlete otázky. Postupně vše vysvětlujeme. Chceme znát názory. Uvidíme jaký bude zájem.

Pokud se náhodou nudíte a hledáte spolehlivý a kvalitní hosting nebo výkonné a spolehlivé VPS, tak si můžete objednat se slevou 25%!!!

Veškeré informace naleznete zde = http://datacentrum.wedos.com/r/45/akcie-obecne-informace.html

http://hosting.wedos.com/

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zajimava nabidka, ale je tezke se ted rozhodovat. Bylo by lepsi poskytnout vsechny informace a pote se ptat na nazory. Sice rikate, ze se budou prodavat akcie v radech stokorun, ale presnou cenu 1 akcie nereknete. Dale slibujete dividendu, ale nevsiml jsem si, jaky pomer vuci budoucimu zisku chcete vyplacet.

Jaka bude cena 1 akcie? Kolik procent ze zisku budete vyplacet na dividendy? Je nekde volne dostupna analyza firmy (nebo bude dostupna pred upisem)?

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Dobrý den,
ano, tohle všechno samozřejmě před spuštěním zveřejníme. Nyní postupně představujeme celý program. Krok za krokem.

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
wedos píše:
Dobrý den,
ano, tohle všechno samozřejmě před spuštěním zveřejníme. Nyní postupně představujeme celý program. Krok za krokem.


Nic ve zlém, ale to co jsem si prozatím přečetl na odkazu, který je v úvodu, tak je to něco jako když pejsek a kočička pekli, však to znáte.
Nebudu to nijak "rozpitvávat" ale tak jednoduše to prostě negunguje.
Trošku jinou cestou...

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Jsou tam další články a budou další. Ten první je jen úvodní. Od toho nemůžete čekat nic jiného než krátký úvod.
Krok za krokem to představujeme. Nejde to napsat jedním článkem, pokud to chceme vysvětlit.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ano, úvodní článek obsahuje pouze základní informace, více můžete nalézt zde:
http://datacentrum.wedos.com/r/45/akcie-obecne-informace.html

Přidal jsem tento odkaz také do úvodního postu
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Náš program je kombinovaný s věrnostním programem a tak z nákupní ceny svých akcií získáte slevu 20% na prodloužení služeb, tím již máte garantovaný výnos 20% ročně.


Mam to chapat tak, ze si napriklad koupim akcie za 5000kc a kazdy rok diky tomu budu mit slevu 1000kc na prodlouzeni sluzeb? Pokud ano, tak se mi to zda likvidacni. Predpokladam, ze vetsina zakazniku ma mene narocne weby, takze jim staci zakladni hosting plus neomezene aliasy, coz je rocne cca 1000kc. V tomhle pripade by si takovyto zakaznik za 5000kc v podstate koupil dozivotni hostingovy sluzby.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Nechceme, aby někdo kupoval více akcií. Pro nás je nejlepší situace, když si zákazníci koupí jednotlivé akcie po stokorunách. Hledáme věrné klienty, kteří tím k nám získají "vazbu" a budou u nás chtít být navždy.

Pokud jde o slevu, tak tam je 20%, což je zase mnohem lepší zhodnocení než v bance. K tomu samozřejmě má nějakou hodnotu tak akcie a pokud se nám bude dařit, tak se může měnit i její cena. Pokud budeme mít zisk, tak k tomu připadá i dividenda.

Je potřeba přečíst všechny články a samozřejmě i ty následující, které teprve napíšeme. Potom si můžete udělat reálný obrázek.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Ja to chapu, ze si chcete zavazat zakazniky.

Stale nebylo vysvetleno, jak presne myslite tu slevu. Dostanu kazdy rok slevu ve vysi 20% z ceny akcii, nebo z ceny sluzby?

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Dostanete 20% z ceny služby, maximálně 20% z pořizovací ceny akcií ročně. Primárně jde tedy o 20% slevu na prodloužení služeb. Je tam však limit 20% z ceny akcií ročně, aby nedošlo ke zneužívání nebo k tomu co jste psal předtím (nyní jsem, v souvislostech, pochopil přesně co jste myslel :-) )

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Dekuji za vysvetleni. Pokud je to takto, tak to nebude likvidacni pro wedos. Pockam si na konecne podminky a uvidim, jestli si nejake akcie koupim. Jsem hlavne zvedavej na kompletni analyzu firmy a zverejneni planu do budoucna. Take bude zajimave, jakym zpusobem bude osetrene budouci redeni akcii.

Doufam, ze to nebude jako ty hitovky (CETV a KITD), ktere v CR kupuje spousta lidi.

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Já vás nechápu. Jste celkem dost v mínusu a všude píšete, jak hrozně chcete investovat ..

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
lukasik píše:
Já vás nechápu. Jste celkem dost v mínusu a všude píšete, jak hrozně chcete investovat ..


Odkud víš, že jsou nebo nejsou v mínusu?
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Investice vs. zisk jsou jednoduché počty a sám se tím ani Wedos netají.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zisk nemaji, ale da se to pochopit, kdyz vsechno stimuluji. Myslim, ze hodne z nas to zna. Koupis web, po urcite dobe se ti neco vrati a koupis dalsi. Sice rostes co do poctu webu i vydelku, ale celkove jses na nule nebo v minusu, protoze furt kupujes dalsi. Proste rozsirujes, rozsirujes a az kdyz budes spokojenej s poctem webu a velikosti vydelku, tak prestanes investovat a zacnes vydelavat..

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
V tom případě mi není jasné, co tím chtěl lukasik říct
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Chtel pouze poukazat na to, ze je Wedos za minuly rok v minusu (pokud se nepletu), urcite nemaji zisk. Proste nula s nulou pojde.

Vsak Wedos slibuje analyzu spolecnosti pred zahajenim prodeje. Kazda spolecnost musi analyzu zverejnit.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
jestli teda wedos nemá zisk tak nemá smysl kupovat akcie kvůli dividendám jako seriozní investici ale maximálně tak na spekulaci jestli zisk někdy mít bude
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Wedos od zacatku rika, ze dividendu nemohou zarucit. Zkus si precist clanky, je tam mnoho informaci. Navic budou nabizet akcionarum slevu na prodlouzeni sluzeb.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A tou slevou se to opět vrací k tomu problému, jak vůbec vygenerovat větší zisk, nehledě na to, že ten raketový nárůst nebude trvat věčně, jelikož se musí logicky jednou zastavit ;-). Jestli nakonec nebude výhodnější pro uživatele nechat hosting expirovat a hned koupit nový s 25 % třeba :-). Tím těch 20% na prodloužení bude nevýhodnější a přehrání obsahu zase tak dlouho netrvá, takže minimální doba webu off.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Pokud se nekomu vyplati nechat vyprset hosting a potom koupit novy, tak at to provadi nadale. Za ty komplikace to nestoji.

Zisku se docili i tak, protoze vyse slevy je samozrejme omezena. Pockam si na konecne podminky a podle toho se rozhodnu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
U firmy jako je wedos, kde jsou obrovské počáteční náklady nebude nějaký obr zisk ještě pár let. Je to ale vcelku normál, nevím na kolik má wedos spočítanou návratnost a jak moc a jestli musí hostingovou odnož "dotovat" z jiných projektů, osobně bych se ale divil, kdyby počítali se ziskem v horizontu kratším než 5 let.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Ja myslim, ze se mohou do zisku dostat rychleji. Zakazniku maji spoustu, zacinaji dobihat jejich prvni akce na hostingy zdarma, budou se prodluzovat sluzby. Navic se mi zda, ze poslednich par tydnu nejsou nejake obrovske slevy, pouze 10-20%, takze i pri porizovani sluzby budou mit vetsi zisky nez pred rokem.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
1) otazka je jaka je umrtnost zakazniku po 1 roce.. ne vsechny projekty a web vyjdou.
2) tvorba a provoz DC bere dost penez, co napriklad revize hasici techniky poletech ?
3) wedos bude muset odkryt karty pred vstupem na trh, a vsichni cekaji az se v rejstriku objevi jejich vysledovka za 2011 ..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
stephan píše:
Pokud se nekomu vyplati nechat vyprset hosting a potom koupit novy, tak at to provadi nadale. Za ty komplikace to nestoji.

Zisku se docili i tak, protoze vyse slevy je samozrejme omezena. Pockam si na konecne podminky a podle toho se rozhodnu.


Toto, co jsem zmínil jsem myslel jako extrém a ani bych se nedivil, kdyby to tak někdo dělal, přeci jen lidi jsou podnikavý (vychcánci :-))
Provozní zisk a návratnost investic jsou dvě rozdílné hladiny a hlavně to druhé je těžké z té první docílit.

-- 08.07.2012 21:05 --

hexageek píše:
1) otazka je jaka je umrtnost zakazniku po 1 roce.. ne vsechny projekty a web vyjdou.
2) tvorba a provoz DC bere dost penez, co napriklad revize hasici techniky poletech ?
3) wedos bude muset odkryt karty pred vstupem na trh, a vsichni cekaji az se v rejstriku objevi jejich vysledovka za 2011 ..


Hexageek to dobře shrnul hlavně v bodě 1 a 2, se kterými se musí též výrazně počítat.

-- 08.07.2012 21:07 --

stephan píše:
Ja myslim, ze se mohou do zisku dostat rychleji. Zakazniku maji spoustu, zacinaji dobihat jejich prvni akce na hostingy zdarma, budou se prodluzovat sluzby. Navic se mi zda, ze poslednich par tydnu nejsou nejake obrovske slevy, pouze 10-20%, takze i pri porizovani sluzby budou mit vetsi zisky nez pred rokem.


Ono to zase tak rychle též nebude, vem si více jak 20 miliónů, děleno 360 Kč za hosting a odečti všechny náklady ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se