Volná diskuze

Intra
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 19.07.2016
Dobrý den všem, zkusím Vám popsat svůj problém, snad to půjde pochopit.


Mám X výrobků v cenové kategorii dejme tomu 20-50 Kč a dalších Y výrobků v kategorii 50-100 Kc s nějakými parametry. Parametr 1, Parametr 2, Parametr 3 a Parametr 4. Každý parametr je vyjádřen bodově , kdy více bodů znamená lepší hodnocení.

Tyto parametry je potřeba vždy jinak poskládat, proto jsou ještě v dalším kroku odliseny prioritou 1,2,3,4. Priorita 1 znamená vynasob daný parametr 10, priorita 2 znamená vynasob parametr 5 atd.

Potřeboval bych poradit zda neexistuje pokud možno plugin do wordpressu, který by zvládl následující dotaz

Z tabulky vyber výrobek z cenové kategorie 50-100 Kc, který je nejlepší v bodovem součtu, kdy

Priorita 1 = Parametr 4
Priorita 2 = Parametr 3
Priorita 3 = Parametr 1
Priorita 4 = Parametr 2

Tento výrobek mi ukaž.

Snad jsem to trošku popsal... Jde mi o to jak to udělat co nejjednodušeji, programování nerozumím, proto bych uvítal wordpress plugin. Nicméně pokud tento dotaz je až moc složitý na wordpress, kontaktoval bych nějakého kodera. Díky za případné rady

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak ve své podstatě, to stejně je potřeba napsat na míru.
Nezkoušel jsi třeba nějaký eshop systém?
Popřípadě nějakou nástavbu na WordPress?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Intra
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 19.07.2016
Nene to jsem nezkoušel.. :-/ Tak mrknu po nějakém koderovi

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Tohle je nutné určitě napsat. Na to hotové řešení nebude.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se