Volná diskuze

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Přátelé, chci vás požádat o pomoc s plněním a testováním "erotického" fóra Erotikforum.cz.
Přijďte se uvolnit až pořešíte kódy, téma je pro každého, vyjma eunuchů a jeptišek,
budu rád za každou vaši spolupráci kterou v budoucnu zase oplatím.
Do tohoto vlákna pište případné chyby, návrhy, kritiku designu nebo obsahu.
Předem díky všem.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
OK, tak tedy ... design se mi nelíbí ... všecko bílé, prvky neoddělené, slévá se to do jedné bílé plochy a to jsem byl jen na homepage, dál jsem neklikal
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Chtěl jsem čistý design, teď to asi vypadá chudě ale jak se to naplní obsahem, přijdou nějaký bannery, fotky.. pak to prokoukne.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Políčko pro vyhledávání je obrovské, menu to samé. Ale formulář pro přihlášení nevýrazný a malý.

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Ty nicky a hesla jsou většinou krátký, zvětšit bych to mohl ale reálný důvod k tomu nevidím, naopak ve vyhledávacím poli už může uživatel zadávat víc textu, krom toho je v něm větší písmo, takže zase, můžu zmenšit ale ničemu to neposlouží. Co se týká menu, fórum je nastavený na % obrazovky takže tam hraje roli rozlišení.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Nejde o čistý, nebo nečistý design, ale to co tam máš ty se sleje do velké bílé plochy. I čistý design mívá nějaké rozvržení, oddělení prvků ... buď optické nebo grafické, tvůj design to postrádá :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Pokud jde o erotiku, tak vždycky černý design :)
Komunita se vždy tvoří kolem obsahu. Doporučuji ti připojit k fóru nějaké blogposty s povídkami (do začátku témata k diskuzi a "žrádlo" pro vyhledávače), které nejdříve dodáš ty a potom komunita. Preferuj psaní v ženském rodě. Možná by se hodily i nějaké obrázky/wallpapery všechno samozřejmě softcore.

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Černý designy jsou pro amatéry, kdejaký warez fórum je tak utopený v černý že tam nic nepřečteš.
Já chci přehledný, dobře čitelný fórum, samozřejmě až se tam pověsí reklamní bannery a třeba slide tak to bude vypadat zase jinak,
stručně řečeno, je to erotický fórum ale nemusí to stříkat od shora dolu, i erotika se dá dělat vkusně.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Nevím, nějak mě ten design neoslovil. Čisté mi to taky moc nepřijde. Navíc rozložení hlavní strany je úplně divně. Přihlášení doprava nahoru, co mě zajímá jako první, jsou nejnovější příspěvky a top kategorie, nezajímá mě kdo je online nebo top uživatel=. Trochu více promyslet pointu ze strany návštěvníka. Možná by se hodila nějaká gamifikace pro návštěvníky, nalákáš si tak opakované přístupy.
Drobečková navigace nevypadá jako drobečková navigace.
Výpis okruhů pěkný: http://erotikforum.cz/forum/?PHPSESSID= ... 44e0e38144
Výpis témat moc úzký, zmatený: http://erotikforum.cz/sex-pokec/ Ty mezičáry tam chybí.
Použité ikony se mi 2x nehodí. Celkově by to chtělo toto vše poladit, dát tomu smysl. Snad jsem alespoň trochu nakopnul.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Úvodní stránka je strašně nepřehledná. Vůbec, kdybych nehledal, nevěděl bych kde se přihlásit.
Proč je vůbec možnost se přihlásit nahoře? a není nijak zvýrazněná ani nějak upravená, aby zapadla do vzhledu fóra?
V pravém sloupci je také přihlášení k čemu je tam 2x? a proč je tam tolik textu u přihlašovacího formuláře?
Ovšem, když kliknu na fórum, tak je to přehledné a design je čistý, ale na fóru nic není.
Většina lidí tam nepřijde si něco číst (maximálně nějaké povídky) a natož se tam vypisovat o sobě.
Většina přijde jen kvůli obrázkům.
Když jsem koukal na příspěvky jsou dosti špatně oddělené a hlavně sloupec s uživateli od příspěvků.
A to jsem na fórum jen nahlédl na jednu minutu.

Základem je naplnit fórum nějakým obsahem co nejvíce kvalitním. Takto mě to vůbec neupoutalo. Nevím proč bych se měl vrátit. A vůbec proč bych se měl podílet na komunitě, která je na fóru nejdůležitější.

To je asi tak celé co mě zatím napadlo.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Lany píše:
Nevím, nějak mě ten design neoslovil. Čisté mi to taky moc nepřijde. Navíc rozložení hlavní strany je úplně divně. Přihlášení doprava nahoru, co mě zajímá jako první, jsou nejnovější příspěvky a top kategorie, nezajímá mě kdo je online nebo top uživatel=. Trochu více promyslet pointu ze strany návštěvníka. Možná by se hodila nějaká gamifikace pro návštěvníky, nalákáš si tak opakované přístupy.
Drobečková navigace nevypadá jako drobečková navigace.
Výpis okruhů pěkný: http://erotikforum.cz/forum/?PHPSESSID= ... 44e0e38144
Výpis témat moc úzký, zmatený: http://erotikforum.cz/sex-pokec/ Ty mezičáry tam chybí.
Použité ikony se mi 2x nehodí. Celkově by to chtělo toto vše poladit, dát tomu smysl. Snad jsem alespoň trochu nakopnul.


Konstruktivní kritika, díky, takový podněty potřebuju.
Postupně, design, ten mě vyhovuje, ne úplně v současné podobě bez dalších prvků ale ten základ je podle mě dobrý, čistý, přehledný,
možná se dá něco udělat s tím větším (opticky) rozdělením boxů, tam by mělo stačit jiný pozadí, to je rozděluje, teď je tam toto http://fotohost.cz/di/S5JH/bodybg.jpg,
případné návrhy uvítám.
Mezičáry mezi tématy, souhlas, tam přijde decentní linka, tím by se to mělo zpřehlednit.
Ikony, to jsou drobnosti který budu dál ladit, kdybych připravoval fórum do puntíku v PC tak ho (mým tempem) spustím za měsíc
a stejně to nemusí být ok, některý věci jsou prostě věc vkusu, proto potřebuju tuhle konstruktivní kritiku.

-- 28 led 2013, 23:15 --

peeeeta píše:
Úvodní stránka je strašně nepřehledná. Vůbec, kdybych nehledal, nevěděl bych kde se přihlásit.
Proč je vůbec možnost se přihlásit nahoře? a není nijak zvýrazněná ani nějak upravená, aby zapadla do vzhledu fóra?
V pravém sloupci je také přihlášení k čemu je tam 2x? a proč je tam tolik textu u přihlašovacího formuláře?
Ovšem, když kliknu na fórum, tak je to přehledné a design je čistý, ale na fóru nic není.
Většina lidí tam nepřijde si něco číst (maximálně nějaké povídky) a natož se tam vypisovat o sobě.
Většina přijde jen kvůli obrázkům.
Když jsem koukal na příspěvky jsou dosti špatně oddělené a hlavně sloupec s uživateli od příspěvků.
A to jsem na fórum jen nahlédl na jednu minutu.

Základem je naplnit fórum nějakým obsahem co nejvíce kvalitním. Takto mě to vůbec neupoutalo. Nevím proč bych se měl vrátit. A vůbec proč bych se měl podílet na komunitě, která je na fóru nejdůležitější.

To je asi tak celé co mě zatím napadlo.


Popravdě víc jsem se zaměřil na samotný fórum, ideální přihlášení je přes tlačítko kde ti vyjede box, vem si u Wedosu máš prakticky
stejný políčka a nikoho to nevzrušuje, jak se člověk jednou zaregistruje a přihlásí - tak nehledá.
Tu úvodní stránku poladím, to se týká i těch formulářů, pro mě je to jenom "uvítací výbor" do fóra, to je gró.
Na fóru nic není, máš pravdu, proto jsem požádal vás kolegy o spolupráci, jednoho člověka jsem najal a něco píšu sám,
ale, je to fórum, tam se prostě musí dávat témata, reagovat na ně atd., není to blog s povídkami kterých si múžu
nechat napsat stovky.

-- 29 led 2013, 09:14 --

Přátelé, nikdo z webdealu se dosud na fóru neregistroval, tudíž veškeré připomínky jsou jen z hlediska návštěvníků, což mě mrzí.
Za prvé se jedná v rámci oprávnění (hosta) o neúplnou představu, za druhé z vaší strany nedošlo k testování fóra, za třetí, za čtvrté..
Děkuji Lanymu a "peeeeta" za konstruktivní kritiku a až budete potřebovat vypomoc vy, dělejte že tu nejsem, děkuji.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
jarin001 píše:
a až budete potřebovat vypomoc vy, dělejte že tu nejsem, děkuji.


Dej tomu trochu času, nemysli si, že když sem dáš jeden den téma, že jako všichni zahoděj klávesnice a půjdou studovat tvoje forum, tak naivní snad ani nemůžeš být. Spousta lidí se k tomu možná ještě nedostalo, nebo jim tohle téma nic neříká. Vydržaj pianěr.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
jarin001 píše:
Přátelé, nikdo z webdealu se dosud na fóru neregistroval, tudíž veškeré připomínky jsou jen z hlediska návštěvníků, což mě mrzí.
Za prvé se jedná v rámci oprávnění (hosta) o neúplnou představu, za druhé z vaší strany nedošlo k testování fóra, za třetí, za čtvrté..
Děkuji Lanymu a "peeeeta" za konstruktivní kritiku a až budete potřebovat vypomoc vy, dělejte že tu nejsem, děkuji.


Puvodne jsem to nechtel psat, ale timhle komentarem jsi me trochu vytocil. Copak cekas, ze se ti tam budou vsichni hned registrovat? Co kdyz nas toto tema nezajima a nebo nemame nutkani o tom psat nekam na forum? A v neposledni rade mame napr. nedostatek casu nebo se chceme venovat necemu jinemu?

Rozjezd fora jsi resil jiz pred par mesici na webtrhu (forum o autech?), tenkrat ti taky moc lidi nechtelo pomoc a ty si z toho byl hodne mimo. Nedostal jsi mimo jine za to potom ban? Nemuzes se divit, ze lidem se do toho moc zadarmo nechce. Proc by meli pomahat rozjet forum, kdyz potom z toho budes rejzovat jenom ty? Proc vlastne neustale zakladas fora, kdyz pak nevis jak je rozjet a ani nechces zainvestovat nejakou castku do plneni vlaken?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
jarin001 píše:
Přátelé, nikdo z webdealu se dosud na fóru neregistroval, tudíž veškeré připomínky jsou jen z hlediska návštěvníků, což mě mrzí.
Za prvé se jedná v rámci oprávnění (hosta) o neúplnou představu, za druhé z vaší strany nedošlo k testování fóra, za třetí, za čtvrté..
Děkuji Lanymu a "peeeeta" za konstruktivní kritiku a až budete potřebovat vypomoc vy, dělejte že tu nejsem, děkuji.



1) proč bych se měl registrovat ať já nebo někdo jiný mě takováto fóra nic neříkají a není na mě, abych takovéto fórum rozjel
2) mám své práce dost
3) našel jsem si chvíli čas a sepsal základní věci, které mě byli do očí
4) souhlasím se Stephan
5) věnoval jsem čas, abych prošel fórum a napsal ti co se mi nelíbí a ty se odvděčíš takto (stejně tvou pomoc nepotřebuji)
6) máš zde na fóru jen pár příspěvků, reputaci žádnou, obchod také ne, tak nevidím důvod proč bych se měl nějak snažit
7) k čemu mám tomu věnovat čas, když pro mě z toho žádná výhoda neplyne?
8) nechci se registrovat někam, kde to neznám (zadávat svůj email, spamu jsem si užil dost)
9) měl jsi vytvořit nějaký demo účet, aby jsme si mohli zkusit, fórum i jako registrovaní
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
freez píše:

Dej tomu trochu času, nemysli si, že když sem dáš jeden den téma, že jako všichni zahoděj klávesnice a půjdou studovat tvoje forum, tak naivní snad ani nemůžeš být. Spousta lidí se k tomu možná ještě nedostalo, nebo jim tohle téma nic neříká. Vydržaj pianěr.


Tak to na fórech chodí, včerejší téma už nikdo nehledá, dneska je ještě na desce ale za pár hodin..
Nezakládám první fórum, v případě žádosti očekávám něco jako "hurá akci", druhý den je po všem
a nikdo z webdealu si ani nevzpomene, není to chyba WD, je to o lidech.

-- 29 led 2013, 10:20 --

peeeeta píše:


1) proč bych se měl registrovat ať já nebo někdo jiný mě takováto fóra nic neříkají a není na mě, abych takovéto fórum rozjel
2) mám své práce dost
3) našel jsem si chvíli čas a sepsal základní věci, které mě byli do očí
4) souhlasím se Stephan
5) věnoval jsem čas, abych prošel fórum a napsal ti co se mi nelíbí a ty se odvděčíš takto (stejně tvou pomoc nepotřebuji)
6) máš zde na fóru jen pár příspěvků, reputaci žádnou, obchod také ne, tak nevidím důvod proč bych se měl nějak snažit
7) k čemu mám tomu věnovat čas, když pro mě z toho žádná výhoda neplyne?
8) nechci se registrovat někam, kde to neznám (zadávat svůj email, spamu jsem si užil dost)
9) měl jsi vytvořit nějaký demo účet, aby jsme si mohli zkusit, fórum i jako registrovaní


Hodně otázek, naštěstí sis na většinu odpověděl sám, tzn máš dost práce, chápu, prohlídl sis to jako host,
to tam ani nechoď protože to není testování..
Já ti hlavně zodpovím první otázku, měl by ses registrovat za účelem testování, účet ti vždycky na žádost zruším.
Problém je v tom že bez registrace (přihlášení) vypadá to fórum zase jinak, nicméně tobě jsem poděkoval za kritiku
tak nevím proč se tak rozepisuješ, až se rozepíšu já tak to Googleboot nepobere ;)

-- 29 led 2013, 10:23 --

Toto je třeba "Uživatelský panel" přihlášeného uživatele, to jste tu nikdo troufnu si říct neviděl: http://fotohost.cz/di/AB1B/panel.png

-- 29 led 2013, 10:28 --

stephan píše:

Puvodne jsem to nechtel psat, ale timhle komentarem jsi me trochu vytocil. Copak cekas, ze se ti tam budou vsichni hned registrovat? Co kdyz nas toto tema nezajima a nebo nemame nutkani o tom psat nekam na forum? A v neposledni rade mame napr. nedostatek casu nebo se chceme venovat necemu jinemu?

Rozjezd fora jsi resil jiz pred par mesici na webtrhu (forum o autech?), tenkrat ti taky moc lidi nechtelo pomoc a ty si z toho byl hodne mimo. Nedostal jsi mimo jine za to potom ban? Nemuzes se divit, ze lidem se do toho moc zadarmo nechce. Proc by meli pomahat rozjet forum, kdyz potom z toho budes rejzovat jenom ty? Proc vlastne neustale zakladas fora, kdyz pak nevis jak je rozjet a ani nechces zainvestovat nejakou castku do plneni vlaken?


Sorry, na tebe jsem zapoměl, tak alespoň ve zkratce: Ban na Webtrhu Ano, za Autoforum Ne, zadarmo ne - protislužbou, proč - proto, snad jsem nic nevynechal.

-- 29 led 2013, 10:52 --

Mě to fakt nedá, do mě tu reje studentík "peeeeta" kterého jedinou vizitkou je pomatená srač.. http://doprofilu.cz/,
nechci ban i na webdealu tak to nebudu rozvádět ale tlak mám hodně vysoko, kdo někdy zakládal fórum tak uzná že se
jedná o úplně jiný druh práce než zplácání firemních webovek, fórum je vývoj, ne zastávka, mch ty máš krásné fórum http://forum.doprofilu.cz/

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Vím, že fórum, které jsi našel není nic moc.
Fórum je v až další v pořadí na vylepšení. Je zatím zakonzervované, ale to ty nemůžeš vědět.
Další věcí je to, že si zde na webdealu najdeš, že jsem student, neznamená, že jsem nic nedokázal a že jsem nějaký studentík a ty jsi nějaký můj otec nebo něco víc než já.

A pokud jsi čekal jako hurá akci, tak jsi se hodně zmýlil.
A ano je to o lidech, a lidi zde na webdealu jsou lidé, kteří za něco stojí a ne lidé, kteří se po hlavě zaregistrují na nějaké fórum, jen protože to někdo napíše.

Není to testování a všiml jsi si jaký jsi dal popisek? "Pomoc při plnění a testování fóra" . Přesně tohle jsi napsal ty sám. Tak že si protiřečíš.

A pokud vypadá jinak po registraci to mi je jedno. Většina lidí se přijdou kouknout a ty je k registraci musíš nějak přimět. A mě k tomu nic nepřimělo. Poté také, když se zaregistruji a udám údaje a ty mi poté můj účet na požádání smažeš, kde mám jistotu, že si moje údaje někde neponecháš?

A pokud ten tvůj předchozí příspěvek bylo poděkovaní, tak máš divný způsob poděkování, když pomoc jiných neoplatíš pomocí!

A jsem zvědav, co by jsi se ty rozepsal. Tady píšeš, že by to ani googlebot nepobral. Z toho jistě strach nemám.
A tvůj uživatelský panel mě nezajímá. Já jsem napsal svůj názor.
A jediné co jsi dokázal ty je napsat, že stránky, které tvořím se ti nelíbí.

Ukaž mi ty něco co jsi vytvořil, má to nějakou historii, návštěvnost a také nějaký smysl?

Tímto končím. Nemám čas se tady vyjadřovat k někomu, kdo má naivní představy a nesnese kritiku.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Sorry že si to přečtu až ti bude 18-náct, vždyť ty se na to moje fórum ani registrovat nemůžeš,
já v tvém věku tropil větší hlouposti, piš si dál svůj sloupek v tomhle vlákně, já to nějak přežiju.
Ty chceš po mě nějakou historii, co začít třeba u podpisu, tam pár webů mám, buď dobrý ;)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Pane Jaroslav Švábík, vy o mě nic nevíte a vaříte z vody.
A důvod proč na vašem fóru nejsem zaregistrovaný je, že to fórum mě nezajímá.
A žádný z uvedených webů, který máte v popisu nedosahuje webu doprofilu.cz, který jste zmínil.
Přeji hezký den
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Pán si nechal lustrometrem vyjed mé jméno, jak lichotivé.
Tím to také může skončit, nebudeme si dávat na dálku páku, buď dobrý.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ano tím to může skončit. Pokud vy skončíte a přestanete se navážet do mého webu.
A psát mi soukromé zprávy
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Pane, klučino, váš web je srač.. , PM tu nakopíruji a doufám že dostanete BAN, já nemám tolik času
jako vy abych se zabýval nepodstatnými věcmi, já pracuji, vy jste zřejmě za školou, po škole, o svačině..

PM:
1. Popravdě, ani se mi nechce odpovídat, mám Ti zde vylíčit své úspěchy a naopak neúspěchy?
Ze zdvořilosti jsem Tě oslovil "mladý pane" jelikož nejsi ani plnoletý, to snad chápeš.
V oboru dělám cca 10 let, myslím že jsem tvé dotazy zodpověděl, měj se fajn.

2. Mladý pane, nevyjadřujte se k věcem kterým sám nerozumíte, ušetříte nám oběma čas, v mém případě i stres, děkuji.

3. Pane, zatím nic ve zlém ale vozíte se po špatné osobě, nechtějte mě rozlobit, ukončete konverzaci.

To je má korespondence s tímto debilem, omlouvám se za ten výraz ale 4 hodiny mého času něco stojí,
tento cucák mi je nezaplatí, korespondenci si admin múže ověřit, nechybí tam ani čárka, nemůžu uvěřit
že jsem ztratil hodiny kvůli roupům nějakého cucáka, pryč s ním z fóra, je to zabiják času.

-- 29 led 2013, 16:32 --

Nevím jestli zakládat nové téma, chci tuto věc:, místo stávajícího pozadí nahradit toto:http://fotohost.cz/di/S5JH/bodybg.jpg
Prostě, chci jiné pozadí, které ale bude stejně čitelné a bude mě stát dvě stovky.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
jarin001 píše:
Pane, klučino, váš web je srač.. , PM tu nakopíruji a doufám že dostanete BAN, já nemám tolik času
jako vy abych se zabýval nepodstatnými věcmi, já pracuji, vy jste zřejmě za školou, po škole, o svačině..


Poprosím, kroť emoce. Peeeta se choval slušně.
Všichni máme své práce hodně a nemáme čas někam chodit a plnit na žádosti fóra. Navíc po práci si každý rád odpočine od monitoru, takže pokud chceš fórum naplnit, neber to jako automatickou věc zadarmo, ale zadej třeba poptávku po lidech co ti to naplní.
Vem si to z druhého pohledu - my ti to zadarmo naplníme, ty to pak prodáš a co my máme z toho? Za děkuji si člověk chleba nekoupí. Ber to jako přátelskou radu.

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
"Peeeta" se chová jinak v PM a na fóru, já zbažtím všechno, ok.
Nemáte čas někam chodit, tož tam nechoďte.
Schůze není povinná, hlavně mi tu nevykládej jak je to zatěžující,
zaregistruješ, dostaneš email, klikneš a si aktivní, to je je otázka minuty, tenhle příspěvek ti píšu minut pět.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
jarin001 píše:
Schůze není povinná, hlavně mi tu nevykládej jak je to zatěžující,
zaregistruješ, dostaneš email, klikneš a si aktivní, to je je otázka minuty, tenhle příspěvek ti píšu minut pět.


Ok, takze ti jde pouze o ziskani emailu, o duvod vic proc bych se tam nezaregistroval ;) Pokud by ti slo o testovani, tak by jsi vytvoril univerzalni profil a poskytl prihlasovaci udaje (tohle ti psal i peeeeta).

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Proboha, co je tohle za zcestnou debatu! Uklidněte se všichni... Nebo alespoň vy inteligentnější se tu na diskuzi vykašlete a zůstane tu jeden agresor, který si bude psát sám pro sebe...
To jsem si zase "zvedl náladu" takhle v podvečer.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se