Volná diskuze

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Ahoj, nezlobte se, že zase otravuju s PG. Jen se chci zeptat, kdy Vám přišla poslední platba? Zajímá mě, jestli tento měsíc někoho vypláceli nebo ne. Případně, jestli jsou s výplatou pro Vás ve skluzu a jestli ano, jak dlouho?

Děkuji.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
U mě byla platba 07.08.2012 a požádal jsem někdy cca 20 - 22.7.2012 (nepamatuji si přesné datum požádání). Nedluží mi nic.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

-martin-
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 09.11.2011
Taky sháním více informací, jelikož tam mam docela dost peněz, další poptávky pořád choděj, nevím, jestli je mám akceptovat, nebo co s tím, podpora nereaguje...
Poslední výplata došla 12.7 požádáno o ní bylo 15.6
Potom sem požádal o výplatu 20.7 a do teď ještě ani nebyla schválena.

Spíš je otázka jakou částku vám dlužej případně jakou vám zaplatili, mám takové tušení, že nízké platby posílaj, ale vyšší částky ne.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
U mě byla platba cca 1 300 Kč.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Mno u mě to dělá taky jen něco přes dva tisíce, ale čekám už více než měsíc.

-martin-
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 09.11.2011
Jinak telefon ani nevyzvání...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Všichni jsou už v Mexiku ....... stará písnička, ale pořád aktuální :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No i když na druhou stranu, zase tolik si nevydělali, tak se musí brzo z toho Mexika vrátit :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Chymmi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 01.03.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Chymmi píše:
Dostal někdo nedávno zaplaceno ?


Jak už si se mě ptal přes kontakt na mém webu, ohledně tohoto mého článku: http://kecykveci.cz/moje-zkusenost-s-postsgenius-cz/, tak ti odpovím zde. Zkušenosti jsou aktuální k datu toho článku, tedy k 6. měsíci a to byl zároveň i měsíc, kdy jsem s Postsgenius skončil, jelikož jsem ho pouze testoval (nebaví mě psát ty stupidní pr žvásty), abych o něm mohl napsat. V té době mi výplata přišla normálně. Jak je to teď, to netuším.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Já čekal v létě na výplatu přes dva měsíce. Od té doby už pro PG nepíšu. :D

Chymmi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 01.03.2012
Aha :D no mně před týdnem napsali že výplata je na cestě na účet a zatím nic :D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
PG stejně jakk BLG jsou docela černá díra. Jsem na druhé straně barikády - dobiju peníze, ale abych dostal výsledek je skoro nemožné! A peníze z nich zpět? Něbuďme najivní...

Vtipné je, že podle obchodních podmínek provozuje systém jakási společnost z Nevady, ale fakturaci provádí společnost z Británie, která původně systém vlastnila... Za oběma stojí pánové ze nejmenované české SEO agentury... Prostě bez komentáře.

-- 07. 11. 2012 13:00 --

PS: Když jsem v tomto tématu - můžete mi vy blogeři spolat do PM odkazy na vaše blogy a magazíny, kde publikujete PR články z PG? Třeba něco vyberu a zadám články přímo... Díky

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Hm, tak to mám radost, konečně tam mám přes tisícovku a chtěla jsem si z toho vybrat na Vánoce, tak snad se dočkám :-(

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
marieke píše:
Hm, tak to mám radost, konečně tam mám přes tisícovku a chtěla jsem si z toho vybrat na Vánoce, tak snad se dočkám :-(


Přeji hodně štěstí a trpělivosti... :D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Mno, bylo to tady i jinde řečeno už mockrát. Chtělo by to nějaký nový PPP systém. PG se sám odrovnal a PlaCla nutně potřebuje konkurenci... Ale nikomu se do toho jaksi nechce. Čím myslíte, že to je? Vysokou investicí do systému?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Systém mi moc náročný nepřijde. Dalo by se to splácat celkem rychle. Ani by jsem se nedivil pokud by existovala nějaká free verze. Je to v podstatě jen přeposílání zpráv + převody částek.
Osobně vidím problém spíše v tom jak to vyřešit nějak šikovně účetně. Hlavně výplaty neplátcům DPH a lidem bez ŽL.

Chymmi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 01.03.2012
A myslíte, že ty peníze někdy uvidim ?:D Nebo už je to 100% scam ?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Tak do účetnictví jim nikdo nevidí (možná tam mají i nějaké zmatky, nejsou ani plátci DPH/VAT), ale PG by na tom nemusel být tak špatně. Škoda že si hrají na nadnárodní společnost a nezaložili prostě jen s.r.o. pro ČR, už dávno by PlaCla převálcovali.

Já by jsem to na 100% scam určitě neviděl. Pokud nechceš riskovat, tak další články prostě nepiš a počkej na výplatu. Zatím si hoď nabídku tady na fórum a do podpisu a on se nekědo najde, kdo ty mezery vyplní. Jen s tím je více papírování no :)

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Přesně tak jsem to udělal já. Jakmile mi přišly peníze až po 2 měsících, tak jsem pro ně přestal psát. Ovšem problémy mají už dlouho. Opoždění plateb pozoruju už od července tuším.

-- 08. 11. 2012 15:08 --

Drago píše:
Systém mi moc náročný nepřijde. Dalo by se to splácat celkem rychle. Ani by jsem se nedivil pokud by existovala nějaká free verze. Je to v podstatě jen přeposílání zpráv + převody částek.
Osobně vidím problém spíše v tom jak to vyřešit nějak šikovně účetně. Hlavně výplaty neplátcům DPH a lidem bez ŽL.


Asi nějaký účetní způsob musí existovat, když to tak PlaCla dělá. Každopádně vždy se dá najít nějaké rozumné a hlavně legitimní řešení, obzvláště, pokud člověk má k ruce šikovnou účetní. (Myšleno profesní šikovnost :D). Takže co Drago? Pouštíš se do tvorby vlastního PPP systému? :D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
prclan píše:
...a PlaCla nutně potřebuje konkurenci...


To mi povídej. Včera mi admin smazal nabídku na PlaCla s tím, že uráží blogery (bylo tam napsáno, aby si přečetli podmínky a pokud nesplňují, ať neztrácení čas mě i sobě) - ok pochopil bych smazání nabídky, ale nebyl a nejsem do teď vědom jakéhokoliv urážení kohokoliv (proč taky v poptávce). Na dotaz co konkrétně bylo špatně mi nebyl ani po 4tém položení dotazu admin schopen odpovědět.

Poté mě poslal ke konkurenci a na otázku "Co konkrétně - jaká formulace byla v poptávce urážející?" mi neodpověděl doteď.

Bohužel PlaCla má sílu a potenciál, ale chování admina a provize 30% za nic se mi vůbec nelíbí....


A proč tu není konkurence? Problém je získat komunitu blogerů, v tom vidím problém, proč se do toho nidko nežene...

-- 08. 11. 2012 16:06 --

Drago píše:
Systém mi moc náročný nepřijde. Dalo by se to splácat celkem rychle. Ani by jsem se nedivil pokud by existovala nějaká free verze. Je to v podstatě jen přeposílání zpráv + převody částek.
Osobně vidím problém spíše v tom jak to vyřešit nějak šikovně účetně. Hlavně výplaty neplátcům DPH a lidem bez ŽL.


Účetně to tak těžké zase nevidím já...

PS: Pokud je někdo, kdo to naprogramuje (kapacity mých lidí jsou vyčerpány na 4 měsíce dopředu), tak do toho jdu :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Chymmi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 01.03.2012
Tak dneska ráno mi přišla platba (1000 kč) :D ..ještě čekám na dalších 3000 :/ :D

JersyWoo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 28.02.2012
Jan Kalianko aka janKali má v službě Placla.cz zastavený účet z důvodu nevhodného chování (stejně jako na Webtrhu) a byly mu vráceny nevyčerpané peníze. Rozepsané články, které byly zadané blogerům byly stornované a blogeři jako náhradu dostali bonus k účtu ve výši rozepsaného článku.

Blogery v poptávkách nazýval "natvrdlé", zaměstnankyně na uživatelské podpoře nazýval "cvičenými opicemi" a provozovateli psal, že je "zmrd".

30% provize z článků slouží k zaplacení zaměstnankyň a přiměřenému zisku provozovatele. Chcete vidět osobně uživatelskou podporu a provoz systému? Přijďte za námi do kanceláře: http://placla.cz/kontakt/

Jersák Martin
provozovatel PlaCla.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se