Volná diskuze

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
1. I přes sliby majitele nečekejte, že z provizí se zlepší služby. Za poslední měsíce jde WT od desíti k pěti a z našich/vašich peněz on vlastně žije.

2. Čtěte obchodní podmínky. Nečekejte nárok na vrácení zbytkového kreditu i v případě nedorozumění. Vidina snadno získaných peněz je silnější

3. I když vám na web přihazuje člověk, který má jedno negativní hodnocení za to, že v minulé dražbě web nakonec nekoupil, majitel vám píše, ať mu dáte další šanci. Zřejmě v úmyslu, že se člověk polepší.

4. Najít dobrou zakázku na WT je prakticky nemožné. Je tam více uživatelů s negativy, než těch, kteří hledají dobrý obchod. Majitel s tím samozřejmě nic nedělá. Omluvné maily a příspěvky jsou k smíchu.

5. Hledejte zakázky na přímo a neutrácejte zbytečné peníze tím, že budete živit majitele.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
mně opakovaně mažou poptávky s tím že je mám předělat a vložit do placench nabídek

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Na webtrhu jsem toho prodal 10x tolik co tady. Musíte si na ty lidi a styl zvyknout.

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Na webtrhu jsem sice prodala weby co tady ne, ale styl jakým to majitel vede je vychcanost to je pravda. Bez čehokoli mě tam jednou smazali a kredit si nechali..tomu ja řikám okradat lidi.

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Webtrh je oproti Webdealu asi lepší, co se týče návštěvnosti a šanci na prodej, ale vychcanost majitele nezná mezí. A pokud nejsem jediný, kdo s ním má negativní zkušenosti, tím víc chci všechny upozornit, aby zvážili jakékoliv dobíjení kreditů, protože ty peníze nejsou v žádném případě použity na zlepšení služeb, jak pan majitel sliboval. Naposledy se chvástal před cca rokem, od té doby na Webtrhu ani jedna kladná změna, ba naopak. Laxnost se více a více projevuje.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pořád, stejně jako všude, jsou pouze lidi. Jde o to, na koho narazíš.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Kohy píše:
Pořád, stejně jako všude, jsou pouze lidi. Jde o to, na koho narazíš.


Přesně tak :)

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Wladass píše:
Na webtrhu jsem toho prodal 10x tolik co tady. Musíte si na ty lidi a styl zvyknout.


Na tohle si nezvyknu. Webtrh jde výkonnostně dolů, začíná tam být více podvodníků a vychcánků, než tomu bylo dřív. Majitel určitě dostal plno připomínek na zlepšení, ale do dnešního dne nic neudělal. O obchodních podmínkách nemluvě.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Mac píše:
- Komunita ti buď sedne nebo nesedne.
- Přímo úměrné počtu členů.
- Vždy a na vše jsou použitené filtry.


1. Jak je možné, že se dražby může účastnit někdo, kdo má negativní hodnocení kvůli tomu, že v minulé dražbě za web odmítl zaplatit

2. Na webu se objevují opakované dražby, např. 100 SMS vyhrává...majitel i přes upozornění s tím nic nedělá

...a takhle bych mohl pokračovat. Platíme provize, mají jít na zlepšení, ale nejdou. Kam teda jdou? Ano, hádáte správně.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Fakt je zase ten, že právě zde jsem byla okradena o 3 tis, zda jsem pročekala x týdnů na splnění zakázek a výsledek 0.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jestli jste byla okradena, znamená to, že jste zřejmě nepřemýšlela.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
kajerová píše:
Fakt je zase ten, že právě zde jsem byla okradena o 3 tis, zda jsem pročekala x týdnů na splnění zakázek a výsledek 0.


Pravdou je, že od té doby jsme udělali opatření, která podvodům zabrání. Webtrh za poslední roky v tomto nepodnikl žádný krok.

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Mac píše:
Na to ti nedokážu odpovědět.

Zjednodušeně. WT komunita ti nesedla, vyzkoušej WD. Třeba ti sedne více. A když ne vyzkoušej další. Možnost volby máš vždycky. ;-)


Ty mne asi nechápeš, to není o komunitě, to je o tom, co majitel webu dělá pro to, aby se z jeho webu nestal plevel. A on pro to nědělá nic. Nebo sis něčeho významného za poslední rok všimnul? Kolik tam bylo napsáno podnětů od přispívajících. Samé komentáře typu dejte mu ban, dali jsme mu ban, dejte mu negativní hodnocení, apod. Z provizí má dojnou krávu, nic víc. Po jeho poslední vzájmené komunikaci jsem se utvrdil v tom, že je to vypočítatelnej člověk. U mne Webtrh skončil. Vlastně pro mne to tam byly vyhozený peníze, protože to, co jsem potřeboval, jsem si stejně efektivně našel napřímo.

-- 14. 03. 2016 13:51 --

Otakar Pěnkava píše:

Pravdou je, že od té doby jsme udělali opatření, která podvodům zabrání. Webtrh za poslední roky v tomto nepodnikl žádný krok.


S tímhle musím souhlasit

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Mac píše:
To je možné. Natvrdlost je můj dlouhodobý problém. :-) Prostě zkus na chvíli zakotvit tady. WD je sice ještě pořád outsider, ale nikdy nevíš, kdy se karty obrátí. ;-)


Snad se to brzo obrátí

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se